KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502738
nr 950 2738
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), stämpelsignerad, 'stenblock och träd', 26x33 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:33:24
22/3 19:04:32
23/3 19:23:02
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning